Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
Prostě skvělý. Jak jsme se na něm měli si můžete prohlédnout na fotkách a určitě neváhejte s registrací na další nejbližší termín.
Na plzeňské prodejně pokračujeme v sérii testovacích "zastávek". Přijďte si vyzkoušet běžeckou obuv v terénu, ať poznáte, co vám sedne nejlépe.
Jsou živými legendami. Ve světě běhu jsou nepřehlédnutelní a všichni mají mezi běžci své tvrdě vydobyté místo. A rozhodli se spojit s Rock Point – Horskou výzvou.

Vyhraj opravdové outdoorové dobrodružství a pojeď s námi do Dolomit.

První ze série závodů v lezení pro děti a mládež se uskuteční v Plzni již 14. dubna 2018. Jste přihlášení?
Proběhněte si s námi seriál pěti běžeckých závodů v terénu. Po cestách a cestičkách, v lesích a skalách, kolem vody i přes vodu...
Oblíbený seriál horských běhů a trekingu pro amatéry i zkušenné běžce. Nebude chybět ani pochod s Mixitkou či bonusový závod na Pálavě.
Sledujte přípravy našeho týmu na velké dobrodružství...
V Ostravě začínají Running Test Days, kdy můžete vyzkoušet novinky z běžecké obuvi, bězecké vesty, ochutnat sportovní výživu a mnoho dalšího...
V Boulder Baru vyhráli Petra Růžičková a Martin Stráník.
Rozhodli jste se běhat, ale nevíte jak na to? Běháte, ale potřebujete vylepšit techniku? Rádi byste získali rady od zkušených běžců a potkali stejně naladěné lidi? Přihlaste se na kemp.
12 z 71 položek
1 2 3 4
0,-