Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Running Test Days

TESTOVÁNÍ BĚŽECKÝCH BOT


Milovníci běhu zpozorněte! Na ostravské prodejně Rock Point Nová Karolina budou probíhat RUNNING TEST DAYS. Těšit se můžete nejen na poradenství v této oblasti, ale i na slevu 20 % na běžecký sortiment značek Kari Traa, Craft, adidas, Inov8, Dynafit, Salomon či Hoka One One.

Navíc si můžete běžecké boty adidas, Inov8, Dynafit, Salomon, Hoka One One, přímo na prodejně otestovat. Testování je zcela ZDARMA, stačí předložit dva průkazy totožnosti nebo kartičku ZÓNA a jeden z dokladů a můžete si vyběhnout do terénu.

RUNNING TEST DAYs 28. 4. – 7. 5. 2017

 

Využijte příležitosti a vybavte se na běžeckou sezónu, ať vám to parádně běhá. Sleva 20 % na veškeré běžecké vybavení vybraných značek.

Sleva platí pouze v prodejně Rock Point Forum Nová Karolina na nezlevněné zboží z běžeckého sortimentu. Slevy a akce nelze vzájemně kombinovat.

Týden testování běžecké obuvi vyvrcholí naší účastí na SkyMarathonu Perun 6.5. 2017 v Beskydech, kde budeme mít stánek Trairunning Station a v něm vám nabídneme testování bot Dynafit a budete moci nakoupit také oblečení, doplňky a boty od Dynafitu. Během tohoto dne tedy obuv značky Dynafit můžete vyzkoušet přímo v rámci závodního adrenalinu. V prodejně i během 6.5. zůstávají na otestování všechny ostatní značky (adidas, Inov8, Salomon, Hoka One One).

Další outdoorové čtení

Nepláky a vytahané tričko? NE! Oblečte se přírodou a bude vám hned příjemněji na těle i na duchu...
Zlevněte si jógamatky a třeba i ty, co už jsou ve slevě...
Nechcete si objednávku nechat doručit domů? Vyzvednout jí můžete na nových výdejních místech...