Stezka Českem: 1000 km dlouhý oficiální přechod Česka

1 min čtení 05. 08. 2021

Můžete ji jít vcelku, Severní stezku nebo Jižní stezku. Po jednotlivých úsecích. Rozdělit si ji na víkendy. Ze západu na východ nebo naopak. Po chatách nebo se stanem. Pomalu, rychle, nebo třeba běžet. Jít může každý!

Stezka Českem je nekomerční projekt party nadšenců, kteří se spojili s Klubem českých turistů a společně vám nabízí možnost vyrazit na krásnou a zajímavou cestu přes celou naši republiku.

Stezka Českem je projekt party nadšenců, kteří se spojili Klubem českých turistů

Bude se vám hodit vědět:
 

  • informace k tomu, abyste mohli vyrazit: podrobnou kilometráž jednotlivých úseků, natrasované mapy, tipy, jak začít a vše další najdete na webu www.stezkaceskem.cz,
  • nejaktuálnější informace od ostatních dobrodruhů, třeba aktuální stav cesty, tipy na přespání, vše ohledně vody..., najdete na Facebooku Stezka Českem, kde vám ostatní rádi poradí.


stezka Českem  nabízí dvě trasy - Severní a Jižní

Načtěte si tedy potřebné informace, poptejte se ostatních, a pak už není nač čekat: vyrazte. Protože na tuhle stezku se může vydat každý.

Rock Point tento projekt od jeho začátku podporuje a všem těm, kteří celý přechod dokončí, zašleme originální dárek v podobě téměř nezničitelné Nalgene lahve na vodu s logem přechodu.

Stezka Českem - stezka, kterou může jít každý

Další outdoorové čtení

Legendární noční závod dvojic je před námi. Přijďte zažít něco nového, užijte si skialp při měsíčku. Kdy, kde...

Vše o skitouringu najdete na jednom místě. Objevte nové termíny kurzů, nechte si poradit s výběrem výbavy, přečtěte si o tipech na skitouringové túry...
Vyměňte přeplněné lanovky za volnost pohybu na lyžích s tuleními pásy...