Stezka Českem: 1000 km dlouhý oficiální přechod Česka

1 min čtení 05. 08. 2021

Můžete ji jít vcelku, Severní stezku nebo Jižní stezku. Po jednotlivých úsecích. Rozdělit si ji na víkendy. Ze západu na východ nebo naopak. Po chatách nebo se stanem. Pomalu, rychle, nebo třeba běžet. Jít může každý!

Stezka Českem je nekomerční projekt party nadšenců, kteří se spojili s Klubem českých turistů a společně vám nabízí možnost vyrazit na krásnou a zajímavou cestu přes celou naši republiku.

Stezka Českem je projekt party nadšenců, kteří se spojili Klubem českých turistů

Bude se vám hodit vědět:
 

  • informace k tomu, abyste mohli vyrazit: podrobnou kilometráž jednotlivých úseků, natrasované mapy, tipy, jak začít a vše další najdete na webu www.stezkaceskem.cz,
  • nejaktuálnější informace od ostatních dobrodruhů, třeba aktuální stav cesty, tipy na přespání, vše ohledně vody..., najdete na Facebooku Stezka Českem, kde vám ostatní rádi poradí.


stezka Českem  nabízí dvě trasy - Severní a Jižní

Načtěte si tedy potřebné informace, poptejte se ostatních, a pak už není nač čekat: vyrazte. Protože na tuhle stezku se může vydat každý.

Rock Point tento projekt od jeho začátku podporuje a všem těm, kteří celý přechod dokončí, zašleme originální dárek v podobě téměř nezničitelné Nalgene lahve na vodu s logem přechodu.

Stezka Českem - stezka, kterou může jít každý

Další outdoorové čtení

Vše o běhu na jednom místě. Naučíme vás správný běžecký styl, otestujete si boty světových značek na vlastní kůži, poradíme s výběrem, doporučíme tréninkový plán...
Skialpové hobby závody v u nás méně obvyklé dispciplíně - sprint startují již 25. 2. 2023, nepromeškejte...
Počasí si s námi hrálo do poslední chvíle. Nakonec nám pán hor Krakonoš přinesl dost sněhu na to, abychom odstartovali na vrchol Lysé hory. Jak to letos bylo...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey