vysoušeč

BOOT BANANAS

389 Kč
Množství
362 Kč
ušetříte 27 Kč
Skladová dostupnost
Skladem online, doprava až k Vám
Přibližné datum expedice v pondělí 7.2.
Vyzvednutí na prodejně
Vyzvedněte ihned v 8 z našich 35 prodejen
Zkontrolujte dostupnost v prodejnách

Dostupnost v prodejnách

100% bezpečný nákup
100% bezpečný nákup
Zboží můžete do 14 dnů vrátit.

Popis produktu

Co je Boot Bananas?

Boot bananas byli vyvinuty Alex a jejím partnerem Philem, lezeckým instruktorem. Boot Bananas se zrodily z jejich touhy nadobro se zbavit Philových páchnoucích bot a lezeček.

 

Alex se rozhodla nepožívat žádné chemikálie, a tak společně s Philem vyvinuli vlastní silnou směs přirozeně deodoračních solí, minerálů a přírodních parfémů.

Jak o Boot Bananas pečovat?

Stejně jako u všech věcí, je potřeba o Vaše Boot Bananas pečovat, tak aby Vám přinášely užitek co nejdéle. V případě nepožívání je skladujte v igelitovém obalu, ve kterém jsou prodávány, nikdy je však do tohoto obalu nevkládejte vlhké. Obsazené aktivní složky by nemohly vyschnout a ztratila by se jejich účinnost. Čas od času nechte „banány“ vyschnout na sluníčku či v blízkosti zdroje tepla. Nevystavujte své „banány“ chladu. V případě, že je necháte přes noc v autě v chladném počasí, nechte je následující den vyschnout nejlépe na slunci.

Jak poznáte, že je čas na nové?

Aktivní ingredience mají tendenci postupem času hnědnout. Děje se tak především při častém a aktivním používání, když „banány“ absorbují pravidelně vlhkost z vašich bor. Jakmile začnou Boot Bananas ztrácet barvu, je nejvyšší čas pořídit si nové. S ohledem na účinnost doporučujeme vyměnit je nejpozději za 6 měsíců, pokud se však o vaše Boot Bananas nebudete starat dle výše uvedených doporučení je možné, že se bude jednat o interval kratší.   

 

Vhodné pro aktivity

Lezení

Specifikace

značka Nedefinováno vysoušeče obuvi Nedefinováno
vhodné pro aktivity Lezení
pohlaví Pánské, Dámské
info o produktu vysoušeč

Také se vám může líbit

DRY THERMICDRYER
Therm DRY THERMICDRYER

Díky vysoušeči Therm-ic se budete opět pohybovat v suchu! Vlhkost v botě je nepříjemná a stává se živnou půdou pro…

Detail 1 090 Kč