Rock Point trailrunningový kemp Jizerské hory

4 min čtení 27. 06. 2017

Rock Point Trailrunningové kempy 2017

Kemp pro začátečníky a mírně pokročilé

Chata biatlonového Mistra světa Romana Dostála - Tesanka

Program:

společné výběhy, technika běhu včetně videa, běžecká abc, kompenzační posilování, tejpování, besedy o tréninku i závodech, poradenství, testování běžecké obuvi (130 párů bot značek Inov8, Dynafit, Hoka One One, Salomon a adidas Agravic)

Pátek 3. 11. 2017

 • sraz mezi 16. – 19. hod. v chatě Tesanka (kdo stihne přijet včas, může od 17. hod. absolvovat první kratší společný trénink)

 • po večeři organizační záležitosti kempu, beseda o běhání, tréninku, závodech

 

Sobota 4. 11. 2017

 • dopoledne běžecká tréninková fáze

 • odpoledne kompenzační posilování, rozbor individuálních disbalancí a problémů

 • v podvečer regenerace dle individuálních potřeb

 • večer pokračování rozboru individuálních disbalancí, tejpování, videorozbor individuální běžecké techniky.

 

Neděle 5. 11. 2017

 • dopolední tréninková fáze přizpůsobená stavu účastníků

 • odpoledne dobrovolný delší výběh, případně individuální konzultace.

 

Trénovat se bude po skupinkách dle výkonnosti, konkrétní náplň tréninků bude upřesněna před kempem. Drobné změny předběžného programu vyhrazeny.

Každý účastník dostane hodnotné běžecké tričko Dynafit a slevový kupón k nákupu v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč!

Pitný režim zajištěný firmou Ethic sport, drobné účastnické dárky od značek Nathan, Raidlight a dalších.

Kdo povede tréninky:

Jan Krabec
Jan Krabec

Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a více než 20 letou praxí, bývalý juniorský reprezentant ČR, stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2017, 2015 a 2014, k trenérským úspěchům patří medaile svěřenců na atletických Mistrovských ČR i účast svěřence na mládežnickém Mistrovství světa i Evropy.

 

 

Tomáš Bystřický
Tomáš Bystřický

Student doktorandského programu na Západočeské Univerzitě v Plzni, trenér biatlonu a stále úspěšný závodník.  Reprezentant České republiky v letním biatlonu, horských ultra bězích a SkyRunningu, Vítěz SP v letním biatlonu a účast na Mistrovství Evropy 2015 a světa 2016 ve SkyMarathonu. Člen Rock Point týmu a ambasador značky Dynafit.  Vítězství v Pražské stovce 2014, Horských výzvách 2014 a 2016, účastník Gore-Tex Transalpine Run 2014 nebo ultramaratonu Transvulkania 2017 na Kanárských ostrovech.

 

 

Vendula Šťastná
Vendula Šťastná

Absolventka katedry Fyzioterapie VŠ Plzeň katedry Tělesné výchovy a sportu Západočeské univerzity v Plzni. Podiatr, kondiční trenér s desetiletou praxí individuálních i skupinových tréninků zaměřených na důraz vhodného provedení pohybu a správné regenerace. Pravidelné kondiční a kompenzační tréninky házenkářek.

 

 

 

Těšit se můžete i na experty z prodejen Rock Point, kteří vám navíc poradí s výběrem správného vybavení a zejména vám řeknou vše podstatné k botám, které budete moct během kempu vyzkoušet.

Cena:

cena kempu: 3390,- Kč

Cena zahrnuje: 2 noci ubytování v luxusních 2 až 4 lůžkových pokojích horské chaty s vlastním sociálním zařízením včetně plné penze (zdravá domácí kuchyně, možnost speciální diety) a regenerace. Každý účastník kempu obdrží slevový voucher v hodnotě až 500 Kč na nákup v prodejnách Rock Point.
 

 • minimální počet účastníků je 15, maximální 30

 • přihlášky do 27. 10. 2017

 • platba na účet 8435865245/5500, registrace platná po zaplacení (bude potvrzeno na e-mail, doklad o platbě obdrží účastník na kempu), do zprávy pro příjemce uveďte své jméno (nebo jména účastníků) a kemp, na který se hlásíte.

 • storno poplatky: od 2 dnů před zahájením 100 %, 7 dnů před zahájením 50 %, 14 dní před zahájením 20 %, 21 dní před zahájením vrácení celé částky.


Případné dotazy rádi zodpovíme na e- mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám.

Každý účastník zodpovídá za svůj zdravotní stav a kempu se účastní na vlastní odpovědnost.

 

Další termíny běžeckých kempů, informace o testovací obuvi a kompletní informace o Rock Point Trailrunning Expertovi jsou k přečtení na našich stránkách nebo k doptání na kterékoliv kamenné prodejně Rock Point.

Přihlášky na běžecký kemp:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Video:

Jak probíhal Trailrunningový kemp zaměstnanců Rock Point:
 

 

Další outdoorové čtení

Vše o běhu na jednom místě. Naučíme vás správný běžecký styl, otestujete si boty světových značek na vlastní kůži, poradíme s výběrem, doporučíme tréninkový plán...
Cyklojízda vozíčkářů na handbiku proběhne na Stezce Českem. Přidejte se na kole k handbikům, startujeme už 1. 7. 2022 z Karlových Varů...

Stezkou Českem na handbicích

30. 06. 2022
3 min čtení
Podporujeme
Běžecká speciálka Na Perštýně vás zve na testování běžecké obuvi i výběh po parkových cestách Obory Hvězda. Vyzkoušejte značkovou obuv a dejte si námi pár kiláčků...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey