Rock Point Trailrunning kemp Vysočina 11. - 14. 4. 2019

4 min čtení 07. 12. 2018

Pojeďte s námi vyladit formu na jarní závody!

Tři Studně, Penzion Horácko

3 noci, 6 tréninkových jednotek, 3x plná penze, sauna a vířivka v ceně
 

Přihláška

Vyplňte on-line přihlášku na Rock Point Trailrunningové kempy 2019 za každého účastníka samostatně.

PŘIHLÁŠKA »

Program

Kemp bude pojatý tréninkově se zaměřením na rozbíhající se závodní sezónu. Společné výběhy, specifika trailového běhání, technika běhu, rozvoj silových i rychlostních schopností a vytrvalosti, běžecká abc, kompenzační posilování, tejpování, besedy o tréninku i závodech, poradenství, testování běžecké obuvi značek Dynafit, Inov8, Hoka One One, Brooks, On a dalších, testování běžeckých vest, batohů a jiných doplňků. Přednášky z prostředí trailového běhání, rozbor individuální techniky u videa.

Čtvrtek  - příjezd od 15 hod, kdo stihne přijet včas, může od 17 hod absolvovat první kratší společný trénink, po večeři organizační záležitosti kempu, večer beseda

Pátek - dopoledne běžecká tréninková fáze, odpoledne kondiční posilování, v podvečer regenerace dle individuálních potřeb, večer beseda

Sobota - dopoledne běžecká tréninková fáze, odpoledne kompenzační posilování, rozbor individuálních disbalancí a problémů, v podvečer regenerace dle individuálních potřeb, večer beseda

Neděle – dopolední tréninková fáze přizpůsobená stavu účastníků, odpolední trénink zařadíme dle zájmu účastníků

Trénovat se bude po skupinkách dle výkonnosti, konkrétní náplň tréninků bude upřesněna před kempem. Drobné změny předběžného programu vyhrazeny.

Podívejte se, kdo vás bude trénovat. Osvědčený trenérský tým posilněný dalším zkušeným běžcem.

Cena

Cena kempu 4 990 Kč (včetně ubytování, plné penze, sauny, vířivky)

Cena zahrnuje: komfortní ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na tři noci s vyváženou pestrou, zdravou a sportovně zaměřenou stravou (možnost diet), pitný režim  - plná penze, regeneraci v sauně a vířivce, odborné trenérské vedení, testovací boty a běžecké vesty i batohy, dárky od partnerů kempu. Každý účastník obdrží slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč.
 

Účastnické triko

Originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč zdarma pro členy Rock Point Zóna klubu a pro všechny, kteří na našem trailrunningovém kempu byli v roce 2018 nebo 2017. Všichni další účastníci mají možnost zakoupení trika za zvýhodněnou cenu 490 Kč.  Vyberte si svoji barvu trika a velikost - VYBRAT BARVY. Abyste získali účastnické triko, je nutné přihlášku odeslat nejpozději do 17. 3. 2019.

Masáže, tejpování a podobně bude možnost objednat na místě u Venduly Šťastné. Platí se na místě.
 

Podmínky kurzu

  • minimální počet účastníků 20, maximální 30,
  • přihlášky do 31. 3. 2019, zájemci o originální funkční triko do 17. 3. 2019,
  • platba na účet 8435865245/5500, registrace platná po zaplacení (bude potvrzeno na e-mail, doklad o platbě obdrží účastník na kempu), do zprávy pro příjemce uveďte své jméno (nebo jména účastníků) a kemp, na který se hlásíte.
  • storno poplatky od 2 dnů před zahájením 100 %, 7 dnů před zahájením 50 %, 14 dní před zahájením 20 %, 21 dní před zahájením vrácení celé částky.

 

Případné dotazy rádi zodpovíme na e- mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám.

Každý účastník zodpovídá za svůj zdravotní stav a kempu se účastní na vlastní odpovědnost.

Všechny termíny běžeckých kempů

Další informace o testovací obuvi a kompletní informace o Rock Point Trailrunning Expertovi jsou k přečtení na našich stránkách nebo k doptání na kterékoliv kamenné prodejně Rock Point.

videoohlédnutí za loňským rokem
 

 

Darujte běžecký zážitek

Chcete účast na některém z kempů darovat? Je to jednoduché. Dotyčného přihlaste, kemp zaplaťte a napište si o dárkovou poukázku na e-mail trailrunningkempy@rockpoint.cz. Po dohodě vám ji pošleme poštou na adresu, kterou si budete přát!

Jak probíhal kemp loni, se můžete podívat zde - Kemp Vysočina.

Těšíme se na setkání s vámi na kempu
Rock Point

 

Další outdoorové čtení

Vše o běhu na jednom místě. Naučíme vás správný běžecký styl, otestujete si boty světových značek na vlastní kůži, poradíme s výběrem, doporučíme tréninkový plán...
Cyklojízda vozíčkářů na handbiku proběhne na Stezce Českem. Přidejte se na kole k handbikům, startujeme už 1. 7. 2022 z Karlových Varů...

Stezkou Českem na handbicích

30. 06. 2022
3 min čtení
Podporujeme
Běžecká speciálka Na Perštýně vás zve na testování běžecké obuvi i výběh po parkových cestách Obory Hvězda. Vyzkoušejte značkovou obuv a dejte si námi pár kiláčků...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey