Trailrunning Station jede na Colours

2 min čtení 14. 06. 2022

Na letošních Coloursech pro vás máme opravdovou novinku. V kempu u Slezkoostravského hradu si budete moci každý den zaběhat pod vedením profesionálů z Rock Point Trailrunning Station.

station

Stánek Rock Point bude v kempu po celou dobu festivalu a kromě samotných výběhů si budete moci vyzkoušet, zapůjčit nebo rovnou i zakoupit běžecké boty od značek jako je Hoka, Inov-8, Dynafit, Brooks a dalších.

Výběhy začínají každý den od 10:00 a kromě běhání na vás čeká i trochu teorie o správné technice běhu a dalších věcech, které běžce trápí nebo zajímají.

Trasy budou v tomto duchu:


Otestujete běžecké boty i doplníte outdoor výbavu

Půjčit si běžecké boty, nebo si nakoupit outdoorové vybavení a doplňky, můžete v Rock Point stánku v kempu každý den: 9:30 - 15:00 hod.

Rock Point Trailrunning Station

S Rock Pointem se setkáte i v hlavním areálu, kde se můžete těšit na prodej outdoorového vybavení oblečení a doplňků a česká outdoorová značka Hannah zde pro vás plánuje i chill zónu.

Na viděnou na Colours
Rock Point

Další outdoorové čtení

Vše o běhu na jednom místě. Naučíme vás správný běžecký styl, otestujete si boty světových značek na vlastní kůži, poradíme s výběrem, doporučíme tréninkový plán...
Stezka Českem se v některých úsecích stávala téměř Stezkou smrti. Jak se osm handbikerů popralo s terénem...
Cyklojízda vozíčkářů na handbiku proběhne na Stezce Českem. Přidejte se na kole k handbikům, startujeme už 1. 7. 2022 z Karlových Varů...

Stezkou Českem na handbicích

30. 06. 2022
3 min čtení
Podporujeme

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey